Jak to u nás chodí?

Nabízíme „balíček“ krátkodobého pronájmu celého prostoru našeho svatebního místa a to včetně ubytovacích kapacit (12 pevných lůžek + 4 přistýlky) a veškerého vybavení i dekorací, které máme.

Jeden den před svatebním dnem můžete využít k přípravám dekorací a všeho potřebného v místě a den následující po svatbě máte ještě prostor k dispozici do 14 hodin (většinou tedy pátek – neděle).

OMEZENÍ

– musíme brát ohled na to, že místo je přímo ve vesnici, proto hudba ve stodole může hrát pouze do 21:00, poté je nutné hudbu přesunout do vnitřního sálu

– všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké (sál, pokoje i stodola)

– vstup se zvířaty není povolen

– přístup do pokojů je pouze po schodech, ubytování v pokojích je nad hlavním sálem, proto počítejte s tím, že hluk může ubytované rušit

USPOŘÁDÁNÍ OBŘADU

Pokud máte zájem o uspořádání obřadu u nás, pak je nutné pro domluvení termínu kontaktovat matriku v Praskačce (pí. Veselá – 495 588 113, www.praskacka.cz). Rezervace termínů na matrice probíhají vždy od ledna.

Další možností je církevní obřad, před kterým je ale také nutné kontaktovat matriku v Praskačce pro vyřízení formalit.

REZERVACE

Před závaznou rezervací je nutná osobní návštěva, při které probereme Vaše představy a naše možnosti.

Počet termínů, které nabízíme je omezen na maximálně 15 termínů ročně.

Pokud se Vám u nás líbí, budeme se těšit na osobní setkání. Kontaktujte nás pro domluvení vhodného termínu, nebo vyčkejte na Den otevřených vrat, který plánujeme pořádat minimálně jednou ročně (asi červenec).